fbpx

 Mentorystės programa startuoja rugsėjo 7 d., registruokitės pokalbiui

Dizainerių sambūrio online kursas

Kaip tapti aukštesnio lygio "pro" dizaineriu?

Sambūrio mentorystės programos teorija 8 teminiuose moduliuose, kuriuos galite peržiūrėti savarankiškai sau patogiu metu. Prie kiekvienos temos rasite ir praktines užduotis bei pavyzdžius joms atlikti. Programa patalpinta inovatyvioje platformoje.

Žinoti nereiškia mokėti

Viskas, ko reikia "pro" lygio grafikos dizaineriui

Kaip nenuvilti kliento? Kaip žinoti, kokio dizaino sprendimo jis tikisi? Kaip pakelti įkainius? Kaip susikurti portfolio? Šiuos ir kitus atsakymus rasi šiame kurse.

Baigus universitetinius mokymus ar dizaino kursus išmokstama dirbti programomis ir kurti dizainus pajungiant kūrybiškumą. Tačiau, dizaino mokyklose nemoko, kaip turint kūrybišką mąstymą, susikalbėti su analitinio mąstymo verslo atstovais ir kaip kurti sprendimus, kurie sprendžia verslo iššūkius...

Tai nėra senos geros tiesos įvilktos naujai. Tai kitoks požiūris į dizainerio profesiją, atvirai rodant taikomą dizaino procesą, susikalbėjimo metodą, sukurtą sukaupus 16+ metų patirtį grafikos dizaino srityje.

Prisijungus prie kurso gausite prisijungimą prie online video pamokų, kur kiekvieną savaitę būsite supažindinti su nauja tema. Prie kiekvienos temos yra praktinės užduotys, kurias atlikus galite jungtis į konsultacijas ir gauti komentarus iš mentorės Linos Mass.


Balandžio 25 d. - birželio 15 d. (video įrašai ir praktinės užduotys)
Konsultacijos: gegužės 18 d., birželio 1 d., birželio 15 d. 14 val.  (Zoom)
Kaina: 315 € 

Praktiniai mokymai

Mokomojoje medžiagoje rasite daug pavyzdžių, ir kiekvienas teminis modulis baigiasi praktine užduotimi, kurią atlikus gebėsite teoriją pritaikyti praktiškai.

Struktūruota medžiaga

Visos pamokos pateiktos video formatu rodant skaidres ir mažą kalbančiojo langelį. Pamokos trumpos, tad net turimas 10 min galima praleisti produktyviai mokantis.

Pagalba besimokant

Turėsi galimybę visuomet susisiekti su programos autore ir mentore Lina Mass iškilus bet kokiems neaiškumams ar su programa susijusiems klausimams tiek programos viduje esančioje diskusijų skiltyje, tiek ir el.paštu.

Teigiami pokyčiai

Pradėjus kursą dizaineriai turi daug klausimų: kaip sukurti, kaip padaryti, kaip pasiekti?.. Pabaigus kursą atrandami visi atsakymai į klausimus, tad belieka tik viena - imtis veiksmų.

Dizainerių sambūrio

online kursas 

Gilus kursas kaip savarankiškai
tapti pro dizaineriu 

 • Mokymai su praktiniais pavyzdžiais
 • Struktūruota medžiaga 100+ pamokų 
 • Visada prieinama pagalba el.paštu
 • Medžiaga prieinama neribotą laiką

STARTAS

04.25

Trukmė

8 sav.


Prie šio kurso galima prisijungti bet kada,  prisijungiant iki balandžio 22 d. -  dovanojamos trys konsultacijos su mentore Lina Mass


Praplečia mastymą, ne tik apie dizainą, bet ir apie tai, kaip bendrauti su klientais, kaip įsiklausyti ir suprasti, ko jie iš tiesų nori. O tai laaabai padeda išvengti milijono taisymų ir pikselių stumdymų. Geriausia investicija yra investicija į save, o ir atsipirkti ji netruko.

Živilė Subačienė
Lofty Dream​​​​​ers

Sambūrio dėka įgijau pasitikėjimo – savimi, savo darbais, savo darbo procesu. Sutikau visą būrį kūrybiškų, įkvepiančių ir palaikančių dizainerių. Išmokau „nebešaudyti varnų” ir pirmąkart taip aiškiai supratau, kad vos 5% progreso jau yra daugiau nei 0%. Atėjau su dideliais lūkesčiais. Sambūris juos viršijo kelis kartus. Ačiū!

​Gintarė Lomsargytė
Behance Portfolio

Kas yra online modulis?

Tai yra stipriausios sambūrio mentorystės programos online versija tiems, kurie nori mokytis savarankiškai ar dar jaučiasi nepasirengę pilnai programai. Online programa turi 8 teminius modulius, kurie yra identiški mentorystės programai (tik nėra tiek daug susitikimų ir nėra praktikos su realiu klientu). 
Tai kursas, kuris padės stiprius pagrindus sėkmingai dizainerio karjerai.

Kam skirta programa?

Programa skirta grafikos dizaineriams, kurie nori įgyti žinių kaip kurti vizualinius identitetus (ir ne tik) naudojant patikrintą dizaino procesą, užtikrinti susikalbėjimą su klientais ir iki minimumo sumažinantį korekcijų kiekį.


Dėmesio, prieš įsigyjant kursus būtina mokėti dirbti programomis (Adobe Photoshop, Adobe Illustrator).
Geriausiai kursas pritaikomas laisvai samdomiems grafikos dizaineriams, norintiems praplėsti logotipo kūrimo paslaugą vizualiniu identitetu.

Naujokams dizaineriams šis kursas atveria duris iškart pradėti dirbti su PRO lygio procesu, nebandant šaudyti varnų. Be dizaino proceso ir susikalbėjimo metodo, atsakoma į klausimus kaip išsikelti tikslus ir jų siekti, susirasti klientų bei susikurti portfolio.

Ilgametę patirtį turintys dizaineriai kurse atranda naują požiūrį į profesiją ir erdvės augti, susigrąžinti džiaugsmą dirbti ir lipti ant sekančio laiptelio turint aiškų procesą.

Mokymai skirti tau, jei tai apie tave:

 • Nerandu pakankamai klientų
 • Neturiu aiškaus darbinio proceso
 • Nepavyksta sklandžiai susikalbėti su klientais
 • Nežinau kaip save pristatyti ir kaip apie save kalbėti
 • Nežinau kaip įkainoti darbus, nesuvaldau finansų
 • Noriu imtis didesnių projektų, bet nedrįstu
 • Esu naujokas ir nežinau nuo ko pradėti

Kaip tai veikia?

Online programoje rasite 8 teminius modulius, patogiai suskirstytus į trumpus video įrašus po 5-10 min. (viso vienai temai 60-90 min) Kas savaitę atsirakina naujas teminis modulis.


Kiekvienas jų pereina šiuos etapus: 1/ Savarankiškai susipažįstama su teorine medžiaga video formatu
2/ Atliekamos prie kiekvieno teminio modulio pateiktos praktinės užduotys

3/ Praktinės užduotys aptarimos trijų konsultacijų metu

Programa:

Programą sudaro analogiškos temos kaip mentorystės programoje: mąstysenos (mindset) formavimas, susipažinimsa su dizaino procesu, susipažinimas su B.A.N.S. susikalbėjimo metodika. Likusios temos supažindina ir kaip save pristatyti: finansai, portfolio ir brendo pagrindai.Kas savaitę susipažinsi su šiomis temomis: 

01

Vizija, tikslai,
baimės

Kodėl vis dar nesi ten, kur save matai? Kas tau trukdo?

05

El. laiškų komunikacija

Kaip formuoti aiškius struktūruotus laiškus ir kaip įlieti savo asmenybės į juos?

02

Mindset ir “B.A.N.S.*” metodika

Kaip kūrybiškai mąstančiam dizaineriui susikalbėti su analitiškai mąstančiu verslo atstovu?

06

Įkainiai ir finansų valdymas

Kaip tikslingai įkainoti save bei kaip gale mėnesio turėti finansų?

03

Dizaino procesas, kurį patiria klientas

Kaip valdyti didelės apimties projektus ir “nešaudyti varnų” dizaino procese?

07

Asmeninio brendo pagrindai

Kas yra tavo idealus klientas? Kaip nori, kad kiti tave suvoktų?

04

Dizaino procesas, kurį patiria dizaineris

Kaip nepatekti ir kaip išlipti patekus
į kūrybinę krizę?

08

Portfolio ir savireklama

Kaip susikurti pritrenkiantį portfolio ir pritraukti tik tuos darbus ir klientus, kurių norite?

*B.A.N.S. praktika - tai bendravimo su klientu metodologijos taikymas realiose situacijose, kuri padeda kūrybiškam dizaineriui susikalbėti su analitiškai mąstančiu verslo atstovu.

Kiek laiko reikia skirti mokymams?

Online kursą rekomenduojama peržiūrėti ir atlikti užduotis per 8 savaites, tačiau priėjimas prie įrašų platformos nėra ribojamas, tad galite mokytis sava eiga. Kiekvienam teminiam moduliui reiktų skirti nuo 4 - 6 val. 
video žiūrėjimui ir praktinių užduočių atlikimui.

Kur ir kaip mokysitės?

Thinkific - video pamokų kurso platforma
Zoom - konsultacijų platforma

Investicija prisijungiant

Online kurso kaina yra 315 €

Prisijungiant iki balandžio 22 d. dovanojamos trys konsultacijos su mentore Lina Mass 


Yra galimybė susigrąžinti visą mokestį už kursus iki atsidarant trečiam moduliui. Reikia parašyti laišką ([email protected]) ir būti atlikus visas užduotis.

Kurso autorė ir mentorė

Brendo strategė - Lina Mass

Grafikos dizainas yra neatsiejama mano gyvenimo dalis. Per daugiau nei 15 metų teko padirbėti ir agentūrose ir spaustuvėse, ir jau penkerius metus  specializuojuosi į identiteto dizainą, kuriu brendo marketingo strategijas.

2019 metais pradėjau vystyti mokymų dizaineriams idėją, nes sukurtas dizaino procesas ir bendravimo su klientu metodas jau nešė nuostabų atgalinį ryšį iš klientų. Tuo tarpu daugėjo ir klientų besiskundžiančių grafikos dizainerių paslaugom, esą jie nesusikalba ir vieni kitų nesupranta...


Dizainerių sambūris gimė kaip iniciatyva padėti dizaineriams ir klientams susikalbėti ir sumažinti prastas dizaino patirtis.


Per 2021 metus sambūrio mokymai išaugo ir į bendruomenę, kuri kuria iniciatyvas, padedančias verslams suvokti dizaino svarbą siekiant verslo tikslų. Šiuo metu bendruomenę sudaro 41 narys.Linamass.com  IG: @lina.mass.branding  IG: @dizaineriu_samburis   

+15 m. patirtis grafikos srityje
+5m. identiteto dizainerė
(linamass.com)
Brendo strategija
@Melinda Livsey
(The Futur)
The Writing Skills Workshop
@Seth Godin
(Akimbo Workshops)
The Marketing Seminar
@Seth Godin
(Akimbo Workshops)

Ko galite tikėtis išmokti?

Tai yra plati programa padedanti pagrindus kaip tapti pro dizaineriu. Kaip jau minėta aukščiau daugiausiai dėmesio yra skiriama vizualinio identiteto dizainui. 

Apačioje pateikiu pavyzdžių kokio lygio dizaino darbus galite tikėtis išmokti kurti. 

 • Susipažinsite su Brief ir gausite pavyzdį
 • Išbandysite suderinti kryptį naudojant stilistines kryptis
 • Kūrybinis procesas pradedamas nuo aplinkos kūrimo
 • Taisyklių rinkinys - stiliaus gido lape
 • Make Tone
 • Azira
 • Theatrum Sum
 • Oprimself
 • Skonio veranda

Dizaino procesas iš pradžių atrodo netikėtas pirmiausiai susikurti aplinką - ir tik vėliau dizainą - tačiau nuima įtampą pačiame sunkiausiame -kūrybiniame etape.

Greta Virvičiūtė
dizainerė iliustratorė (5 m. patirtis)
Portfolio


Dėkoju visai komandai už malonų bendravimo procesą ir ypatingai džiuginantį rezultatą. Kelis kartus peržiūrėjau atsiųstus failus ir galvojau kaip man gražu. Neabejoju, kad neįtiksiu visiems, bet galiu startuoti oriai!

Theatrum Sum
Indrė Endriukaitė
Website

įsigyk žinodamas, ką perki

D.U.K.

Atsakymai į dažnai pasitaikančius klausimus.

Ar sambūris draugiškas pradedantiems, kurie nori pradėti, bet nežino nuo ko?

Ką daryti jei įsigijus paaiškės, kad mokymai yra visai ne tai, ko tikėjais

Kaip vyksta praktinių užduočių atlikimas?

Kas yra "Thinkific" platforma?