fbpx

 Mentorystės programa startuoja rugsėjo 7 d., registruokitės pokalbiui

Dizainerių sambūrio mini kursas

Vizualinio identiteto kūrimo pagrindai

Trumpas ir galingas mini kursas iš Sambūrio mentorystės programos, supažindinantis su dizaino procesu, kurį taikant, susikalbama su klientu ir iki minimumo sumažinama korekcijų kiekį. Į kursą įeina dvi gyvos online paskaitos ir dvi konsultacijos bei du online kurso modulio įrašai. 


Žinoti nereiškia mokėti

Nuo maketuotojo iki identiteto dizainerio

Dizaino procesas naudojamas vizualinio identiteto sklandžiam dizaino projektų įgyvendinimui yra vienas iš kertinių pamatų ant ko stovi mentorystės programos mokymai. Šiame savaitgalio kurse išmoksite kaip susikalbėti su klientu ne tik verbaliai bet ir vizualiai. Metodas pritaikomas ir kitiems dizaino darbams!


Kurse detaliai apžvelgsime keturis etapus: brief, stilistinės kryptys, dizaino pasiūlymų pateikimas ir stiliaus gido sukūrimas.


Taip pat, bus skiriama dėmesio kaip greičiau rasti spalvas, šriftus kaip pajausti jų emociją ir suderinti su ženklu. Kaip išbristi iš kūrybinės duobės, jei į tokią patekom.

Po kurso bus skiriamos praktinės užduotys, kurias po dviejų savaičių aptarsime konsultacijose.


Susitikimai-konsultacijos: 
gegužės 30 d. 10.00-11.00 val. (Zoom)
birželio 10 d. 10.00-12.30 val. (Zoom)
birželio 17 d. 10.00-12.30 val. (Zoom)
birželio 27 d. 10.00-12.30 val. (Zoom)
Kaina: 159 €, prisijungiant iki gegužės 13 d. - 129 €.

Praktiniai mokymai

Mokomojoje medžiagoje rasite daug pavyzdžių, abi teminės paskaitos baigiasi praktine užduotimi, kurią atlikus gebėsite teoriją pritaikyti praktiškai.

Struktūruota medžiaga

Papildomai prie teorinių paskaitų bus suteikta prieiga prie dviejų online modulio temų, kur rasite trumpas pamokas pateiktas video formatu, rodant skaidres ir mažą kalbančiojo langelį.


Pagalba besimokant

Turėsi galimybę visuomet susisiekti su programos autore ir mentore Lina Mass iškilus bet kokiems neaiškumams ar su programa susijusiems klausimams tiek programos viduje esančioje diskusijų skiltyje, tiek ir el.paštu.

Teigiami pokyčiai

Pradėjus kursą dizaineriai turi daug klausimų: kaip sukurti, kaip padaryti, kaip pasiekti?... Pabaigus kursą atrandami visi atsakymai į klausimus, tad belieka tik viena - imtis veiksmų.

Sambūrio mini kursas - Vizualinio identiteto

kūrimo pagrindai

Išmok vizualinio identiteto dizaino proceso per savaitgalį

 • 2 teorinės paskaitos savaitgalį
 • 2 konsultacjos darbų aptarimui 
 • 2 savaitės praktinių darbų atlikimui
 • Visada prieinama pagalba el.paštu
 • 2 online moduliai neribotam laikui

STARTAS

05.30

Trukmė

4 sav.


Kaina: 159 €
prisijungiant iki gegužės 13 d. - 129 €


Kas yra mini kursas?

Norisi, kad dizainerių sambūrio mokymai būtų prieinami visiems, todėl startuoja mini kursas "vizualinio identiteto kūrimo pagrindai". Dizaino proceso turėjimas leidžia išvengti prastų dizaino patirčių, atsisakyti "varnų šaudymo" projektuose bandant atspėti ko klientas nori. Tai tema, lengvinanti ir trumpinanti dizaino projektų įgyvendinimą, ne tik vizualinio identiteto bet ir kitų didesnės apimties projektų. 

Kam skirta programa?

Programa skirta grafikos dizaineriams, kurie nori įgyti žinių kaip kurti vizualinius identitetus (ir ne tik) naudojant patikrintą dizaino procesą, užtikrinti susikalbėjimą su klientais ir iki minimumo sumažinantį korekcijų kiekį.


Dėmesio, prieš įsigyjant kursus būtina mokėti dirbti programomis (Adobe Photoshop, Adobe Illustrator).
Geriausiai kursas pritaikomas laisvai samdomiems grafikos dizaineriams, norintiems prie logotipo kūrimo paslaugos pridėti vizualinio identiteto sukūrimą.

Naujokams dizaineriams šis kursas atveria duris iškart pradėti dirbti su PRO lygio procesu, nebandant šaudyti varnų ypač valdant didesnės apimties dizaino projektus.

Mokymai skirti tau, jei tai apie tave:

 • Neturiu aiškaus darbinio proceso
 • Nepavyksta sklandžiai susikalbėti su klientais
 • Noriu imtis identiteto projektų, bet nedrįstu
 • Esu naujokas ir nežinau nuo ko pradėti

Kaip tai veikia?

Mini kursą sudaro 2 online moduliai ir 3 konsultacijos, su dviejų savaičių pertrauka tarp abiejų - praktinių darbų atlikimui. Kalendorius (žr. nuo gegužės mėn.)

Kursas apima šiuos etapus:

1/ Mokymosi platformoje peržiūrite video medžiagą;
2/ per dvi savaites savarankiškai atliekamos pateiktos praktinės užduotys;
3/ Susitinkame praktinių darbų aptarimui bei klausimų atsakymų sesijai.

Programa:

Programą sudaro dvi temos iš mentorystės programos: dizaino procesas I ir II dalys , praktinių užduočių atlikimas ir aptarimas konsultacijų metu.

Mokymuose rasi šias temas:

03

Dizaino procesas, kurį patiria klientas

Kaip valdyti didelės apimties projektus ir “nešaudyti varnų” dizaino procese?

04

Dizaino procesas, kurį patiria dizaineris

Kaip nepatekti ir kaip išlipti patekus
į kūrybinę krizę?

Kaip atrodo praktinis darbas?

Praktinio darbo metu kursite logotipo ir identiteto sprendimą pagal naujai išmoktą dizaino proceso metodą. Į tai įeina: stilistinių krypčių rinkimas, logotipo kūrimas ir pateikimas stylescape formatu, bei vėliau vieno puslapio stiliaus gido sukūrimas.

Kiek laiko reikia skirti mokymams?

Teorinės paskaitos truks 2 x 2,5 val., praktinėms užduotims atlikti reiktų skirti 8-12 val. dviejų savaičių laikotarpyje, konsultacijos truks 2 x 90 min. Nespėjus atlikti užduočių, priėjimas prie įrašų platformos nėra ribojamas, tad galėsite mokytis ir sava eiga. 

Kur ir kaip mokysitės?

Thinkific - video pamokų kurso platforma
Zoom - teorinių paskaitų ir konsultacijų platforma

Investicija prisijungiant

Mini kurso kaina yra 159 €

Prisijungiant iki gegužės 13 d. - 129 €.

Kurso autorė ir mentorė

Brendo strategė - Lina Mass

Grafikos dizainas yra neatsiejama mano gyvenimo dalis. Per daugiau nei 15 metų teko padirbėti ir agentūrose ir spaustuvėse, ir jau penkerius metus  specializuojuosi į identiteto dizainą, kuriu brendo marketingo strategijas.

2019 metais pradėjau vystyti mokymų dizaineriams idėją, nes sukurtas dizaino procesas ir bendravimo su klientu metodas jau nešė nuostabų atgalinį ryšį iš klientų. Tuo tarpu daugėjo ir klientų besiskundžiančių grafikos dizainerių paslaugom, esą jie nesusikalba ir vieni kitų nesupranta...


Dizainerių sambūris gimė kaip iniciatyva padėti dizaineriams ir klientams susikalbėti ir sumažinti prastas dizaino patirtis.


Per 2021 metus sambūrio mokymai išaugo ir į bendruomenę, kuri kuria iniciatyvas, padedančias verslams suvokti dizaino svarbą siekiant verslo tikslų. Šiuo metu bendruomenę sudaro 41 narys.Linamass.com  IG: @lina.mass.branding  IG: @dizaineriu_samburis   

+15 m. patirtis grafikos srityje
+5m. identiteto dizainerė
(linamass.com)
Brendo strategija
@Melinda Livsey
(The Futur)
The Writing Skills Workshop
@Seth Godin
(Akimbo Workshops)
The Marketing Seminar
@Seth Godin
(Akimbo Workshops)

Ko galite tikėtis išmokti?

Tai yra mini kursas padedantis pagrindus kaip kurti vizualinio identiteto ar kitus didesnės apimties projektus. Dizaino procesas pritaikomas: pakuočių kūrime, parodų apipavidalinime, katalogų bei netgi muziejaus ekspozicijos dizaino sprendimams rasti.  Apačioje pateikiu pavyzdžių kokio lygio dizaino darbus galite tikėtis išmokti kurti. 

 • Susipažinsite su Brief ir gausite pavyzdį
 • Išbandysite suderinti kryptį naudojant stilistines kryptis
 • Kūrybinis procesas pradedamas nuo aplinkos kūrimo
 • Taisyklių rinkinys - stiliaus gido lape
 • Make Tone
 • Azira
 • Theatrum Sum
 • Oprimself
 • Skonio veranda

Dizaino procesas iš pradžių atrodo netikėtas pirmiausiai susikurti aplinką - ir tik vėliau dizainą - tačiau nuima įtampą pačiame sunkiausiame -kūrybiniame etape.

Greta Virvičiūtė
dizainerė iliustratorė (5 m. patirtis)
Portfolio


Dėkoju visai komandai už malonų bendravimo procesą ir ypatingai džiuginantį rezultatą. Kelis kartus peržiūrėjau atsiųstus failus ir galvojau kaip man gražu. Neabejoju, kad neįtiksiu visiems, bet galiu startuoti oriai!

Theatrum Sum
Indrė Endriukaitė
Website

įsigyk žinodamas, ką perki

D.U.K.

Atsakymai į dažnai pasitaikančius klausimus.

Ar sambūris draugiškas pradedantiems, kurie nori pradėti, bet nežino nuo ko?

Ką daryti jei įsigijus paaiškės, kad mokymai yra visai ne tai, ko tikėjais

Kaip vyksta praktinių užduočių atlikimas?

Kas yra "Thinkific" platforma?