fbpx

 Mentorystės programa startuoja rugsėjo 7 d., registruokitės pokalbiui

Dizainerių sambūrio kursas

Mentorystės programa

12 savaičių intensyvūs grafikos dizainerių kursai, paremti grupinės mentorystės principu, kurių metu, išmoktas dizaino procesas ir susikalbėjimo metodas iki minimumo sumažina korekcijų kiekį, leidžia pasitikint savimi prisistatyti PRO dizaineriu.

Žinoti nereiškia mokėti

Grafikos dizaineriai siekia tikslų drauge

Žinios nekeičia karjeros, tą daro praktika. Todėl daugelis online kursų neveikia, nes įgytos žinios nėra pritaikomos praktikoje. Mentorystės programoje tu nesi vienas su online įrašu, čia yra bendraminčiai ir mentorė, kuri padės išlaikyti įsipareigojimą kasdien kurti norimus pokyčius taikant žinias praktiškai.


Kurse nagrinėjami ne tik dizaino klausimai bet ir liečiama mąstysenos (mindset) bei savęs pažinimo temos.


Susitikimai kas savaitę: Kovo 9 d. - birželio 15 d. 

Identiteto kūrimas realiam klientui: Balandžio 25 d. - gegužės 20 d. 
Kaina: 660 €

KURSŲ METU:

Video pamokos ir užduotys kas savaitę

Mentorystės programa yra gyva, neužtenka tiesiog būti pasyviam stebėtojui (jei norite pasyviai stebėti rinkitės online kursą). Kiekvieną savaitę atidaroma vis nauja tema ir nauja praktinė užduotis, kurią atlikus gaunamas atgalinis ryšys Slacke iš kitų narių bei mentorės.

Dalyvavimas Slack kasdien 

Mokymasis vyksta Slacke, gaunant atsakymus, pristatant užduotis bendruomenei ir mentorei Slacke, gaunant ir duodant konstruktyvią kritiką kasdien, kuri padeda visai grupei augti ir plėsti savo suvokimo ribas. 

Gyvos konsultacijos kartą per sav.

Sambūryje nėra vietos “patogiai” teorijai. Tai praktiniai “nepatogūs“ mokymai, verčiantys iš komforto zonos. Kas dvi savaites yra susitikimai padedantys integruoti mokymus į profesinę veiklą ir praktikuotis B.A.N.S. metodiką.

Mentorės palaikymas

Grupė moderuojama mentorės, kurios 15+ metų patirtis, palaikymas ir patarimai padeda drąsiai ekspermentuoti, susidūrus su išūkiais - rasti sprendimą, suklydus - identifikuoti klaidą ir nebekartoti.

Papildomai arba Po kursų:

Atskaitomybės klubas kas savaitę

Kiekvienas narys išsikelia tikslą ir jo siekia drauge palaikomas kitų grupės narių, taip sukuriama atskaitomybės erdvė, kuri skatina imtis veiksmų ir pasiekti p-r-o-g-r-e-s-ą. Moderuoja dizainerės Gintarė Lomsargytė ir Jurga Legotaitė.

Teminiai bendruomenės susitikimai kas savaitę

Kas mėnesį organizuojami bendri susitikimai su visais nariais plečiantis suvokimą aktualiom temomis. Susitikimus veda mentorė, sambūrietis arba kviestinis svečias. Susitikimai vyksta kiekvieną pirmą mėn. penktadienį.

Knygų klubas

Visi dizaineriai anketose rašo, kad nori augti ir tobulėti, perskaityti bent kelias knygas per metus. Prašom! Kas mėnesį renkama knyga, skaitoma ir gale mėnesio aptariama ieškant būdų kaip žinias pritaikyti praktiškai. Moderuoja dizainerė Živilė Subačienė.

Dizainerių sambūrio

mentorystės programa 

Išsamus ir praktiškas kursas kaip tapti pro dizaineriu padedant mentorei ir grupei  

 • Atgalinis ryšys Slack platformoje kiekvieną dieną
 • 8 pamokos (12 val. video turinio)
 • 6 gyvos konsultacijos su mentore
 • 4 gyvi susitikimai BANS susikalbėjimo įgūdžiams įgyti
 • 8 susitikimai atskaitomybės klube
 • 6 konsultacijos įgyvendinant realų identiteto dizaino projektą (su klientu!)
 • Baigę kursą dizaineriai rekomenduojami verslioms bendruomenėms
 • Nesibaigiančio galiojimo narystė sambūryje 

STARTAS

03.09

Trukmė

12 sav.


Mentorystės programos Kaina: 660 €

Yra galimybė skaidyti į tris mokėjimus. Susisiek!

Sambūryje nėra vietos konkurencijai, neproduktyviems pasilyginimams... Mokymų filosofijos centre yra tik tavo asmeninis progresas.

Praplečia mastymą, ne tik apie dizainą, bet ir apie tai, kaip bendrauti su klientais, kaip įsiklausyti ir suprasti, ko jie iš tiesų nori. O tai laaabai padeda išvengti milijono taisymų ir pikselių stumdymų. Geriausia investicija yra investicija į save, o ir atsipirkti ji netruko.

Živilė Subačienė
Lofty Dream​​​​​ers

Sambūrio dėka įgijau pasitikėjimo – savimi, savo darbais, savo darbo procesu. Sutikau visą būrį kūrybiškų, įkvepiančių ir palaikančių dizainerių. Išmokau „nebešaudyti varnų” ir pirmąkart taip aiškiai supratau, kad vos 5% progreso jau yra daugiau nei 0%. Atėjau su dideliais lūkesčiais. Sambūris juos viršijo kelis kartus. Ačiū!

​Gintarė Lomsargytė
Behance Portfolio

Kas yra mentorystės programa?

Tai yra stipriausia sambūrio programa dizaineriams, trunkanti 12 savaičių, kurios tikslas suteikti ne tik įrankius bet ir praktines žinias kaip mąstyti, dirbti ir prisistatyti pro dizaineriu. Programa paremta Linos Mass 15+ metų patirtimi dizaino srityje bei geriausiom praktikom iš tarptautinių kursų bei šimtais perskaitytų knygų.


Programoje reikės atlikti 8 praktines dizaino, savęs pažinimo ir mindset užduotis, kiekvieną dieną gaunant ir duodant atgalinį ryšį kitiems grupėms nariams Slack platformoje. Taip pat įgyvendinti realų vizualinio identiteto projektą, dalyvaujant klientui ir kuruojant mentorei Linai Mass. 

Kas yra Sambūrio bendruomenė?

Po mokymų progresas nesibaigia, nes bendruomenė ir toliau organizuoja atskaitomybės klubą kas savaitę, knygų klubą kas mėnesį, kūrybinius iššūkius kas savaitę bei teminius susitikimus kas mėnesį (kartais su kviestiniais svečiais) bei gyvus narių susitikimus kas ketvirtį. 


Nariai gauna nesibaigiančio galiojimo narystę sambūrio bendruomenėje, pabaigę 12 savaičių intensyvius mentorystės mokymus. Ne pokytis neįvyksta staiga, tai yra procesas, sambūrio bendruomenė sukuria sąlygas procesui vykti.

Kam skirta programa?

Programa skirta laisvai samdomiems dizaino specialistams. Patirtis nelygų patirčiai, todėl visai nesvarbu, ar esi pradedantysis ar ilgametis grafikos dizaineris norintis pradėti solo karjerą - tu gali prisijungti!


Žinoma, prie programos gali jungtis ir samdomą darbą dirbantys dizaineriai, susiderinę su darboviete laisvesnį grafiką.


Mokomas dizaino procesas ir susikalbėjimo metodai, mąstysenos akcentai yra vertingi visų lygių dizaineriams. Įvairialypė dizainerių bendruomenė sukuria aplinką efektyviam mokymuisi. Tiesa, būtina mokėti dirbti programomis (Adobe Photoshop, Adobe Illustrator).
Nors didžiausias dėmesys skiriamas vizualiam brendo identitetui, mokomas dizaino procesas pritaikomas visose grafinio dizaino srityse. Todėl sambūryje sutiksi ne tik identiteto kūrėjų, bet ir svetainių dizainerių, maketuotojų, iliustratorių, UI/UX specialistų.Sambūris neduoda pažadų, kad išeisi turėdamas blizgantį portfolio ir krūvas užsakymų, tačiau tikrai išeisi gavęs atsakymus į visus klausimus, su žinojimu, ką daryti ir ko trūksta, kad būtum ten, kur nori būti.

Mokymai skirti tau, jei tai apie tave:

 • Nerandu pakankamai klientų
 • Neturiu aiškaus darbinio proceso
 • Nepavyksta sklandžiai susikalbėti su klientais
 • Nežinau kaip save pristatyti ir kaip apie save kalbėti
 • Nežinau kaip įkainoti darbus, nesuvaldau finansų
 • Noriu imtis didesnių projektų, bet nedrįstu
 • Esu naujokas ir nežinau nuo ko pradėti
 • Ieškau palaikančios bendruomenės 

Kaip mokytis kurse?

Kas savaitę Sambūryje nagrinėjamas 8 temos. Kiekviena jų pereina šiuos etapus:1/ Savarankiškai susipažįstama su teorine medžiaga video formatu
2/ Atliekamos prie kiekvieno teminio modulio pateiktos praktinės užduotys


3/ Atliktomis užduotimis pasidalinama Slack diskusijų platformoje (24/7) ir gaunami komentarai iš narių ir mentorės
4/ Kas savaitę vykstančiuose susitikimuose atsisakoma į klausimus

Programa:

Mentorystės programa susideda iš savęs pažinimo, mąstysenos (mindset) formavimo, dizaino proceso įsisavinimo ir bendravimo metodo taikymo.

Studentai labai teigiamai vertina sukuriamą galimybę mokymų metu išmoktą teoriją iškart pritaikyti kuriant identiteto projektą realiam klientui saugiai stebint ir kuruojant mentorei.
Įgijus žinių ir patirties kaip dirba pro dizaineriai, likusios temos supažindina ir kaip save pristatyti: finansai, portfolio ir brendo pagrindai.Mokymuose rasi šias temas:

01

Vizija, tikslai,
baimės

Kodėl vis dar nesi ten, kur save matai? Kas tau trukdo?

05

El. laiškų komunikacija

Kaip formuoti aiškius struktūruotus laiškus ir kaip įlieti savo asmenybės į juos?

02

Mindset ir “B.A.N.S.*” metodika

Kaip kūrybiškai mąstančiam dizaineriui susikalbėti su analitiškai mąstančiu verslo atstovu?

06

Įkainiai ir finansų valdymas

Kaip tikslingai įkainoti save bei kaip gale mėnesio turėti finansų?

03

Dizaino procesas, kurį patiria klientas

Kaip valdyti didelės apimties projektus ir “nešaudyti varnų” dizaino procese?

07

Asmeninio brendo pagrindai

Kas yra tavo idealus klientas? Kaip nori, kad kiti tave suvoktų?

04

Dizaino procesas, kurį patiria dizaineris

Kaip nepatekti ir kaip išlipti patekus
į kūrybinę krizę?

08

Portfolio ir savireklama

Kaip susikurti pritrenkiantį portfolio ir pritraukti tik tuos darbus ir klientus, kurių norite?

*B.A.N.S. praktika - tai bendravimo su klientu metodologijos taikymas realiose situacijose, kuri padeda kūrybiškam dizaineriui susikalbėti su analitiškai mąstančiu verslo atstovu.

Praktinis darbas su realiu klientu apima šiuos procesus:

09

Briefo supildymas ir aptarimas su klientu

Kaip įsiklausyti į klientą ir ne tik jį girdėti, bet ir suprasti?

10

Stilistinės krypties nustatymas

Kaip sumažinti nesusikalbėjimo ir revizijų tikimybę iki minimumo? 

11

Dizaino pasiūlymai
+ Stylescape

Vienas logotipas neveikia. Kaip kurti identitetą, kuris veikia kaip sistema? 

12

Išbaigimas ir pridavimas

Kokiais formatais išsaugoti dizaino darbus bei kaip pateikti, kad klientas žinotų kaip naudoti?

Kaip atrodo praktinis darbas

Realaus projekto kūrimo metu kursite logotipo ir identiteto sprendimą pagal naujai išmoktą dizaino proceso metodą derindami sprendimus su klientu. Į tai įeina: stilistinių krypčių rinkimas, logotipo kūrimas ir pateikimas stylescape formatu, bei vėliau vieno puslapio stiliaus gido sukūrimas.

Kiek laiko reikia skirti mokymams?

Mentorystės programa truks tris mėnesius nuo kovo 9 iki birželio 15 d.


Laiko įsipareigojimai per savaitę:
20 min. per dieną dalyvavimui diskusijose ir komentavimui po kitų darbais Slack platformoje.

1,5 val. teminių modulių video peržiūrėjimui ir 2-4 val. užduočių atlikimui. 

1 val.-1,5 val. - gyvoms konsultacijoms ir praktiniams susitikimams (online Zoom) 


Vykstant realiam projektui (Balandžio 25 d. - gegužės 20 d.):
1 savaitė: 1 val susitikimas su klientu ir 2-4 val. užduočiai atlikti
2 savaitė: dvi konsultacijos po 1 val. ir 4-8 val. užduočiai atlikti
3 savaitė: dvi konsultacijos po 1 val. ir 4-8 val. užduočiai atlikti
4 savaitė: 1 val. konsultacija ir 2-4 val. užduočiai atlikti


Kur ir kaip mokysitės ir bendrausime?

Thinkific - video pamokų kurso platforma
Slack - bendruomenės ir atgalinio ryšio diskusijų platforma
Zoom - kas savaitinių susitikimų bendravimo platforma

Pagrindinės datos

kovo 9 d. - susipažinimo popietė.

Kovo 14 d. - balandžio 22 d. mokomės 1-5 teminius modulius.

balandžio 25 d. - gegužės 20 d. praktinis darbas su realiu klientu bei nuolatiniai susitikimai su mentore.

gegužės 23 d. - birželio 12 d. - mokomės 6-8 teminius modulius.

birželio 15 d. - uždarymo refleksijų ratas.

Laikai: 
Gyvos konsultacijos su mentore: kas antrą trečiadienį (10 val.)
BANS praktikos kas antrą antradienį (15 val.)
Atskaitomybės klubas (pasirinktinai) kas antrą ketvirtadienį (15 val.)

Investicija prisijungiant

Mentorystės programos kaina yra 660 €.Yra galimybė skaidyti į tris mokėjimus. Payseros sistemoje pasirinkus mentorystės programą suveskite kodą "MĖNESINIS-220". Kilus klausimams susisiek [email protected]!


Yra galimybė įsigyti mokymus su asmeninėmis konsultacijomis - susisiek [email protected]

Garantijos 

Yra galimybė susigrąžinti visą mokestį už kursus. Tereikia iki prasidedant 4-am susitikimui parašyti laišką ir būti atlikus visas užduotis.

Kurso autorė ir mentorė

Brendo strategė - Lina Mass

Grafikos dizainas yra neatsiejama mano gyvenimo dalis. Per daugiau nei 15 metų teko padirbėti ir agentūrose ir spaustuvėse, ir jau penkerius metus  specializuojuosi į identiteto dizainą, kuriu brendo marketingo strategijas.

2019 metais pradėjau vystyti mokymų dizaineriams idėją, nes sukurtas dizaino procesas ir bendravimo su klientu metodas jau nešė nuostabų atgalinį ryšį iš klientų. Tuo tarpu daugėjo ir klientų besiskundžiančių grafikos dizainerių paslaugom, esą jie nesusikalba ir vieni kitų nesupranta...


Dizainerių sambūris gimė kaip iniciatyva padėti dizaineriams ir klientams susikalbėti ir sumažinti prastas dizaino patirtis.


Per 2021 metus sambūrio mokymai išaugo ir į bendruomenę, kuri kuria iniciatyvas, padedančias verslams suvokti dizaino svarbą siekiant verslo tikslų. Šiuo metu bendruomenę sudaro 41 narys.Linamass.com  IG: @lina.mass.branding  IG: @dizaineriu_samburis   

+15 m. patirtis grafikos srityje
+5m. identiteto dizainerė
(linamass.com)
Brendo strategija
@Melinda Livsey
(The Futur)
The Writing Skills Workshop
@Seth Godin
(Akimbo Workshops)
The Marketing Seminar
@Seth Godin
(Akimbo Workshops)

Kaip atliekamas projektas su realiu klientu?

Įgytos žinios jau šeštą savaitę po kursų pradžios pritaikomas praktikoje atliekant projektą su realiu klientu. Galima pasirinkti, kokiu būdu patogiausiai atlikti praktinį darbą:

1/ Dalyvauti grupinėje praktikoje, prie kurios dirba 2-3 dizaineriai. Dizaineriai kuria po 1-2 pasiūlymus. Dizaineriai prie projektų skirstomi vertinant jų lygį bei galimybes pagal praktines užduotis atliktas ankstesnėse užduotyse.

2/ Dalyvauti su savo asmeniniu projektu, gaunant tiek pat dėmesio ir konsultacijų kiek ir grupinėje praktikoje. Tokiu atveju prie projekto dirba vienas dizaineris.

Dažniausiai mažiau patyrę dizaineriai renkasi mažiau atsakomybės reikalaujantį variantą -- darbą grupėje, o labiau patyrę -- individualų darbą.

Projektinėje dalyje gali dalyvauti dizaineriai atlikę visas ankstesnes užduotis. Apačioje pateikiami sambūrio mentorystės programos studentų sukurti dizaino sprendimai realiems klientams.

 • Make Tone
 • Azira
 • Theatrum Sum
 • Oprimself
 • Skonio veranda

Koks nerealus jausmas yra dirbti komandoje. Vienam geriau gaunasi logotipas, kitam vizualinis identitetas, o svarbiausia galutinis rezultatas ir kliento įvertinimas.

Monika ir Laura 
dizainerės iliustratorės (1 m. patirtis)


Labai jums ačiū! Tikrai viskas puikiai ir idealiai, kaip ir įsivaizdavau. Labai džiaugiuosi! Pasirodo verslo kūrime būna ir malonių patirčių!

Skonio veranda
Grėtė Lideikė
Instagram

Sambūrio susitikimai įkvepia veikti, po jų atrodo, kad kalnus galiu nuversti. Įprastai niekas nepasako reikiamų įžvalgų, o čia gaunam tiek daug konstruktyvių komentarų iš bendruomenės ir mentorės, kad vos spėji gaudyti ir viskas tik augimui ir tobulėjimui!

Viktorija Kraujutaitė

Behance Portfolio

Dabar tiksliai žinau ne tik kaip pasiekti savo tikslus, bet ir kurių tikslų nesiekti. Nes sėkmė daugiau priklauso nuo kam sakome “Ne”. Sambūrio mokymai suteikė galimybę atsakyti į klausimą “Ko aš iš tiesų noriu?” ir pilna jėga koncentruotis ten.

​Rokas Sinkevičius
Behance Portfolio

įsigyk žinodamas, ką perki

D.U.K.

Atsakymai į dažnai pasitaikančius klausimus.

Ar sambūris draugiškas pradedantiems, kurie nori pradėti, bet nežino nuo ko?

Ar čia mokymų programa ar dizainerių klubas? 

Ką daryti jei įsigijus paaiškės, kad mokymai yra visai ne tai, ko tikėjais

Kaip vyksta praktinių užduočių atlikimas bei vertinimas?

Kokiais kriterijais remiantis priskiriami projektai dizaineriams praktiniame darbe su realiu klientu?

Kokį užmokestį gauna dizaineris už praktiniu darbo projektą?

Kas yra "Slack" bendruomenė?