fbpx

 Mentorystės programa startuoja rugsėjo 7 d., registruokitės pokalbiui

Apie 

Dizainerių Sambūris -  kursai pradedantiesiems ir pažengusiems dizaineriams, norintiems pereiti į kitą profesionalumo lygį, kuriant vizualinį identitetą ir ne tik. Mokomas susikalbėjimo metodas bei dizaino procesas pritaikomas įvairiose dizaino srityse.  Mokymai parengti taikant "mastermind" metodą, kuris sukuria atskaitomybės jausmą ir neleidžia atidėlioti.  Kursų mentorė ir autorė Lina Mass

Kodėl?

Tai yra kursai, kurių pati ieškojau prieš 8 metus. Ir neradau. Viena yra išmokti dirbti programomis ir būti vidutiniu dizaineriu, antra yra perlipti savo paties galimybių ribas ir tapti vertinamu išskirtiniu "pro" lygio dizaineriu.


Mano misija: padėti išvengti prastų dizaino patirčių tiek dizaineriui, tiek verslui. Dalis misijo įgyvendinama mokant dizainerius susikalbėjimo metodo bei dizaino proceso, kuris padeda kūrybiškai mąstančiam dizaineriui susikalbėti su analitiškai mąstančiu verslo atstovu. Visgi pripažinkim didžioji dalis nesusipratimų projektuose kyla dėl negebėjimo suprasti vienas kitą.


Siekiu pakeisti nusistovėjusią normą, kad klientai nemoka pasakyti, ko nori. Kviečiu į dizainerio profesiją pažiūrėti kitaip. Vietoj buvimo užsakymo priėmėjo pozicijoje pereiti į bendradarbiavimo poziciją, kada dėmesys telkiamas į pagalbos suteikimą lygiaverčiam partneriui. Tai nėra darbas su verslu. Pirma, tai yra darbas su žmogumi.

Kaip?

Kai ieškojau kur pasitobulinti kurti vizualinį identitą, nieko neradau. Teko sunkiuoju keliu pačiai mokytis perskaitant tuzinus knygų, susipažįstant su kitų profesionalų istorijosmis tinklalaidėse bei baigiant ne vienerius tarptautinius kursus pas profesionalus (Melinda Livsey (the Futur), Seth Godin ir kt.) 


Yra didžiulis skirtumas tarp mokymosi individualiai ir grupėje. Mokantis vienam motyvacija išsenka, o grupėje kolegos palaiko atskaitoybę savo paties tikslams. Sukurta mentorystės programa ir mini kursai paremti mastermind metodu, kai mokomės drauge matydami vieni kitų progresą. Seth Godin šį metodą taiko ir pripažįsta kaip efektyviausia mokymosi priemone.


Tai nėra aš lektorė dėstau teoriją, o jūs klausykite ir darykite kaip sakau... Čia mes akyviai mokomės vieni iš kitų ir plečiam savo pačių suvokimo ribas.

Ką?

has_js – Nustato, ar vartotojo naršyklė palaiko javascript programavimo kalbą.
Galiojimo terminas: Iškart po naršyklės uždarymo.

_ga – Šį slapuką naudoja įrankis „Google Analytics“, kad įvertintų vartotojo apsilankymo tikslus, parengtų ataskaitas apie tinklalapio aktyvumą svetainių operatoriams, kad šie galėtų pagerinti kliento patirtį lankantis svetainėje.
Galiojimo terminas: Pateikus sutikimą / 2 metai.

_gid – Šis slapukas naudojamas „Google Analytics“, siekiant atpažinti asmenį.
Galiojimo terminas: Pirmo įėjimo į puslapį metu / 2 dienos.

staticxx.facebook.com – Slapukas skirtas užtikrinti sklandų integruotų facebook paslaugų veikimą. Plačiau: https://www.facebook.com/policies/cookies/
Galiojimo terminas: 3 mėnesiai.

GOOGLE REMARKETING
Mes naudojame „Google“ pakartotinės rinkodaros technologiją. Ši technologija leidžia vartotojams, kurie jau yra apsilankę mūsų Svetainėje ir naudojęsi mūsų internetinėmis paslaugomis bei išreiškę susidomėjimą mūsų pasiūlymu, pakartotinai gauti reklamas „Google“ partnerių tinklo svetainėse. Reklamų rodymą įgalina naudojami slapukai – mažos tekstinės rinkmenos, išsaugotos vartotojo kompiuteryje. Tekstinės rinkmenos leidžia analizuoti vartotojų elgseną jiems apsilankius Svetainėje. Tuomet ji naudojama teikiant tikslines produktų rekomendacijas ir specialiai pritaikytą reklamą. Duomenis, „Google“ surinktus specialiai pritaikytos reklamos būdu bei iš trečiųjų šalių teikėjų lankytojų duomenų (pvz. amžiaus, lyties ir interesų) mes fiksuojame „Google Analytics“.

Jei nepageidaujate gauti specialiai pritaikytos reklamos ir (arba) pageidaujate, kad jūsų Duomenys nebūtų fiksuojami ir naudojami, „Google“ slapukų naudojimą tokiais tikslais galite išjungti „Google“ reklamų nustatymuose adresu www.google.com/settings/ads pagal poreikį pakeisdami nustatymus. Prašome atkreipti dėmesį, kad jei iš savo įrenginio ištrinsite visus slapukus, „Google“ šiais tikslais į jį gali patalpinti naujus slapukus ir jums gali tekti atnaujinti deaktyvavimo nustatymus. Be to, trečiųjų šalių slapukų naudojimą galite deaktyvuoti apsilankę „Network Advertising“ deaktyvavimo puslapyje adresu http://www.networkadvertising.org/managing/opt_out.asp.

Privatumo taisyklių pakeitimai

Pasiliekame teisę bet kada keisti privatumo taisykles. Privatumo taisyklių pakeitimai bus skelbiami šiame puslapyje.

Jūsų teisės

Jūs turite teisę susipažinti su savo duomenimis, kuriuos mes, gavę naudojant slapukus, tvarkome. Taip pat Jūs turite teisę reikalauti ištaisyti neišsamius, netikslius savo duomenis. Susisiekus su mumis el. paštu ar per susisiekimo formą, užsisakius naujienlaiškį arba parsisiuntus dokumentą iš parsisiuntimų skilties, jūs sutinkate gauti mūsų naujienas.